Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na Rajčeti
Kalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Účastníci

Prvním účastníkem přihlášeným od jara je Zdeněk Kirch, před úrazem aktivní závodník na horských kolech z Karlových Varů, který i po úrazu zůstal věrný cyklistice a těší se na absolvování jízdy Tour de Labe HANDICAP a sám říká, "nejraději by dojel až k moři". Více o něm se dozvíte v textu a na krátkých videoreportážích v jeho sekci.

Druhým přihlášeným je sledge hokejista, člen teamu Draci Kolín, reprezentant ČR na ME a MS a na paralympiádě ve Vancouvru Zdeněk Šafránek. Bydlí v Pátku u Podběrad a jeho jedničkou je hokej. Rád ale jezdí na handbiku, na monoski, chodí na ryby. Mezi hokejem si našel čas a objeví se na startu Prologu 13.9. ve 12.00 ve Špindlerově Mlýně a bude absolvovat celou Tour de Labe HANDICAP 2010 až do Děčína.

Trojlístek doplňuje Tomáš Kvoch z Pardubic: hráč Draků KOLÍN - úřadující mistr ligy ve sledge hokeji (oboustranná nadkolení amputace). Tomáš je zapsán v Guinessově knize rekordů za několikanásobný výstup z Pece pod Sněžkou přes Richtrovky na Sněžku s vozíkem ale i bez jen po rukách. Mimoto zdolal dalších 5 nejvyšších hor ČR a má přezdívku Tomáš Dobrodruh Kvoch.

Účast na akci dále přislíbil Klub vozíčkářů Trutnov, s nimiž se sejdeme 8.9. a domluvíme detaily.
Páteční etapy z Buňkova se zúčastní skupina zrakově postižených na dvoukolech.
Sobotní etapy 18.9. s dojezdem na historickou bitvu pod hradby a kulturním večerem na Tyršáku v Nymburce se zúčastní členové CENTRA PRO VŠECHNY Nymburk.

aktualizace 24.8. 2010

Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři