Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Aktuálně o Hradubické cyklostezce

přidáno dne: 15. 8. 2014

Hradubická polabská cyklostezka mezi krajskými městy – Hradcem Králové a Pardubicemi – bude možná hotová o dva roky dříve, než se předpokládalo ještě nedávno.


Původně platil termín dostavby 2018, napsal Hradecký deník. Teď svitla naděje na to, že na kole bychom po zbrusu nové cyklostezce mohli jezdit už na konci roku 2016.
„Vše je na dobré cestě. Máme hotovou studii proveditelnosti trasy cyklostezky, respektive jejího napojení u Vysoké nad Labem, přes Opatovice s pokračováním do Dřítče. Práce se posunuly do pokročilejší fáze příprav na dokumentaci k územnímu rozhodnutí,“ vysvětlil posun Jindřich Vedlich, náměstek hradeckého primátora.
Plány na cyklostezku, která je největším dluhem spolupráce obou krajů a krajských měst, léta brzdily výkupy pozemků, hlavně v okolí Bukoviny.
Kvůli těmto problémům povede část stezky z Vysoké nad Labem po druhé straně řeky. Na trase bude využit starší mostek přes slepé rameno Labe, který patří Elektrárnám Opatovice a který bude rekonstruován. Na levý břeh Labe se cyklisté vrátí po silničním mostě v Němčicích.
Zdroj: Deník.cz

Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři