Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Občerstvení na cyklostezce v Jaroměři a plán obnovy Říčních a slunečních lázní na řece Úpě

přidáno dne: 8. 8. 2014

Rádi bychom vám představili projekt rekonstrukce areálu Říčních a slunečních lázní na řece Úpě v Jaroměři.
V místech starého koupaliště, kde se Labská stezka odděluje od řeky Úpy a směřuje dále na Kuks, je již nyní možné využít řadu služeb. Cyklisté jistě ocení teplou kuchyni ve zbrusu nové restauraci s venkovním posezením, kde nechybí stojany na kola či nové sociální zařízení. Dále si v areálu koupaliště na Úpě můžete kromě relaxace v přírodě zahrát nohejbal, volejbal, ping-pong, kuželky, šipky, kulečník atd.

V dalších letech se můžete těšit na grilování pstruhů, které zde bude možno odchytit v sádkách či ubytování v malém kempu, a to buď v chatkách, nebo ve vlastních stanech. Strategická poloha koupaliště na nově vzniklé Labské stezce, jež je pravým rájem pro cyklisty a bruslaře, přímo vybízí k zastávce během výletu či může být ideálním výchozím místem. Areál navíc stojí ve strategické poloze, právě zde by totiž v budoucnu měla vzniknout křižovatka Labské stezky s cyklostezkou vedoucí dále podél Úpy.

Cílem pro další roky je nabídnout nejen cyklistům maximální volnočasové, sportovní i kulturní vyžití na tomto krásném místě, kde dříve stávalo vyhlášené staré koupaliště, populární zejména v době první republiky. Již nyní se můžete seznámit s projektem rekonstrukce, která bude pokračovat v příštích dvou letech a využít služeb naší nové restaurace. Těšíme se na vaši návštěvu!

webové stránky: www.koupalistenaupe.cz
Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři