Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Prestižní ocenění TTG Czech Travel Award

přidáno dne: 18. 4. 2018

V pondělí 16. dubna 2018 převzal zástupce Labské stezky, z.s. pan Karel Marouš prestižní ocenění TTG Czech Travel Award za 1. místo v kategorii Nejlepší trasa jako turistický produkt.
Veřejně děkujeme společnostem TTG Czech, Letiště Praha, JOHAN W, CzechTurism a 360 TRAVELTRENDS za udělení 1. místa v kastegorii Nejlepší trasa jako turistický produkt. Je nám známo, že bez podpory Krajských úřadů a vedení Hradeckého, Pardubického, Středočeského a Ústeckého kraje, vedení měst a obcí, KČT a mnoha "bezejmených" dobrovoníků by Labská stezka, z.s. by podobné ocenění nezískala. Děkujeme tímto i jim.
Velmi nás podobné ocenění těší a budeme se i nadále snažit vylepšovat Labskou cyklotrasu. Jsme rádi, že zpevněná, bezbarierová cyklotrasa kolem Labe slouží všem. Pro volný čas, pro rekreační sportovní vyžití, pro obyčejné procházky po celý rok. pro snadnou bezmotorovou dopravu mezi městy a obcemi. Je sjízdná a schůdná pro všechny bez ohledu na jejich mobilitu, zda jsou či nejsou zdatní sportovci. Jsme rádi, že přinášíme zvýšenou kvalitu života lidem ve městech a obcích a jejich návštěvníkům bez ohledu na jejich státní příslušnost.


Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři