Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

TZ Konference

přidáno dne: 18. 10. 2015

TISKOVÁ ZPRÁVA Labská stezka o.s. NYMBURK

Ve dnech 20. a 21. října proběhne v sídle Labské stezky o.p.s. Nymburk šestá konference" Labská cyklotrasa od pramene k moři napříč Evropou bez bariér". První den je zaměřen na novinky v přípravách budování dalších úseků cyklostezek a další možnosti využití koridoru Labe. Druhý den budou na programu možnosti využití cyklostezek pro vozíčkáře a dobré příklady z praxe z Pardubicka.

V úterý 20.10. na konferenci zazní informace o novinkách v oblasti přípravy cyklostezek podél Labe, možnostech finanacování, bezpečnosti pěších a cyklistů na cyklotrasách. Na programu budou informace o nové mapové aplikaci MAP4TRIP, o produktu ČD BIKE, novinky z oblastí využití vodních ploch a legislativy. účastníci se dozví něco o projektu Greenway Mrlina nebo o možnosti vedení hipostezek v koridoru Labe. V 15.00 proběhnne tisková konference za účasti středočeského hejtmana, zástupců Pardubického kraje a dalších.

Středeční program je zaměřen na možnosti využití Labské cyklotrasy pro handicapované, mapování bariér, metodiku hodnocení přístupnosti, stav služeb pro vozíčkáře, dobré příklady z praxe. V prostorách konference je nainstalována výstava bezbariérových map, na programu budou informace o cestování bezbariér a informace pro handicapované na webech a do mobilů.

Dotazy na info@labskastezka.cz, nebo na 736 763 392.

V sekci Konference najdete i obsahy dosavadních konferencí o Labské
Více informací, program, přihlášky zde

Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři