Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Aktuálně z Ústeckého kraje

přidáno dne: 9. 5. 2014

Dne 16. 5. 2014 proběhne v budově Krajského úřadu Ústeckého kraje závěrečná konference k projektům "Labská stezka č. 2 - etapa 2" a "Cyklostezka Ploučnice.
V dopoledních hodinách proběhnou prezentace k projektům a po poledni se pro zájemce uskuteční cyklojízda po nově vybudovaných úsecích cyklostezek v trase Ústí nad Labem – Děčín – Benešov na Ploučnicí, kde celá akce skončí.

Gratulujeme a těšíme se, že se brzy podaří dokončit i 3. etapu výstavby v okolí Litoměřic, Roudnice a Štětí.
Současný stav Labské cyklotrasy č. 2, nejen na Ústecku ale v celé její délce, propagujeme v atlasech Labské cyklotrasy vydaných v roce 2014 v českém a německém jazyce. Dozvíte se z něj, že z Velkých Žernosek přes Ústí nad Labem a Děčín, dojedete až do Hřenska téměř stále po zpevněných cyklostezkách. Ústecký kraj má hotových cca 80 % z celkové délky okolo 98 km Labské cyklotrasy na svém území.

Slavnostní zahájení sezony na Labské cyklotrase proběhne 17. května na dvou místech - v obci Brná u Ústí nad Labem v Cyklokempu Loděnice a v Cyklokempu pod Novým mostem v Děčíně, v obou kempech bude připraven bohatý zábavný program pro širokou veřejnost. Při této příležitosti se také slavnostně otevřou nové úseky Labské cyklotrasy na Ústecku a cyklostezka Ploučnice.

Podrobnosti např. ZDE
anebo
http://u-tv.geniusmediatv.cz/aktuality/#
příspěvek: "Zahájení cyklistické sezóny"

Milovníky dobrého piva jistě potěší, že v prostoru mezi kostelem Nanebevzetí Panny Marie a OC Forum v Ústí nad Labem se rovněž 17. května koná již čtrvtý ročník Ústeckého pivního jarmarku , kde bude možné ochutnat piva ze čtyřiadvaceti minipivovarů z ČR i zahraničí.Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři