Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Regiony ČR 2014 Lysé n. L.

přidáno dne: 7. 4. 2014

Zveme Vás zve od čtvrtka 10. do neděle 13. 4. 2014 na Výstaviště Lysá nad Labem na 13. společnou výstavu měst, obcí, mikroregionů a podnikatelů České republiky ČR, REGIONY ČR, souběžně s výstavami NARCIS a ELEGANCE.
Na Regionech ČR se bude tradičně prezentovat také Labská stezka o. s. A co Vám nabídneme? Jako obvykle budeme informovat o aktuálním stavu Labské cyklotrasy na českém území. Doporučímě, jaká místa byste neměli minout nebo kterým se naopak raději vyhnout a objet je po alternativních trasách.
Poradíme s naplánováním atraktivních výletů a doporučíme některé hotely, penziony, kempy, jakož i restaurace či jiné formy občerstvení. V prodeji samozřejmě bude za výstavní cenu 150 Kč druhé vydání atlasu Labská cyklotrasa v ČR, tedy podrobného a komplexně zpracovaného mapového průvodce po této páteřní cyklotrase z Krkonoš až k hranicím s Německem u Hřenska.

Jako Novinku začínáme propagovat projekt Greenway Mrlina, propojení měst Nymburka a Jičína po březích řeky Mrliny či stezkách v jejím okolí, s odbočkou k prameni v Příchvoji. Dne 20. dubna pořádáme na podporu tohoto projektu již tradiční vodáckou akci Odemykání Mrliny, se startem na Bučickém Mlýně, více se dozvíte na stránkách www.gwmrlina.cz .
Kvapem se blíží také letošní seriál cyklojízd Tour de Labe (www.tourdelabe.cz ). Ladíme poslední detaily, průběžně sledujte aktualizace na našem webu a v kalendáři akcí pro rok 2014, kde jsou uvedeny i další akce, kterých se letos Labská stezka zúčastní nebo je jejich organizátorem.

Expozice Labské stezky a GW Mrlina nachází v novém výstavním pavilonu "C". Informace o výstavě Regiony ČR si můžete přečíst ZDE .

Pro partnery, externí spolupracovníky a účastníky našich akcí nabízíme volné vstupenky, zájemci se mohou hlásit na tel. 736 763 392 - Mgr. Eva Černá

Těšíme se na Vaší návštěvu!

Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři