Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Labská stezka na FOR BIKES

přidáno dne: 1. 4. 2014

Podobně jako v loňském roce se Labská stezka o. s. i letos zúčastnila oblíbeného cyklistického veletrhu FOR BIKES 2014 v Praze - Letňanech.
Jaro je tu a s ním i začátek cyklistické sezony. Ta byla tradičně odstartována veletrhem FOR BIKES 2014, jehož pátý ročník se konal v termínu 28. až 30. března na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech. Popularita veletrhu se každoročně zvyšuje, tudíž ani tentokrát zde nebyla o návštěvníky a potažmo zákazníky nouze, ba právě naopak. Na veletrhu bylo prezentováno vše, co se byť jen částečně dotýká cyklistického průmyslu. K vidění i k prodeji zde bylo nepřeberné množství kol - sportovních, rekreačních či městských, cyklistického vybavení a samozřejmě nechyběly ani regiony se svými propagačními materiály zahrnující pestrou nabídku výletů a služeb především pro cyklisty všech generací.

Občanské sdružení Labská stezka nemohlo zůstat pozadu a již podruhé se oblíbeného veletrhu rovněž zúčastnilo. Expozici Labské stezky, které dominovaly tři velké mapy s vyznačením toku Labe, sídel a turistických zajímavostí podél nejvýznamnější české řeky, nemohli návštěvníci minout, pokud procházeli prostřední částí výstavní haly č. 2. Hlavním tahákem byl opět atlas Labské cyklotrasy v České republice, jehož druhé vydání je na prodejních pultech od letošního ledna. Zástupci Labské stezky též ochotně odpovídali na otázky směřující na aktuální stav a průběh Labské cyklotrasy, její budoucí vývoj či atraktivity v okolí. Prezentovány byly vybrané oblasti a města, například Královéhradecko, Pardubice, Čelákovice, Roudnice nad Labem, Děčín nebo České Švýcarsko. Zájemci se také mohli projet po areálu výstaviště na hbitých koloběžkách, zapůjčených firmou KOSTKA - kolobka s.r.o.

Veletrh FOR BIKES 2014 utekl jako voda z jarního tání a již nyní se můžeme těšit na další ročník, jehož se Labská stezka o. s. nepochybně opět zúčastní. Do té doby však nezapomeňte sledovat webové stránky www.labskastezka.cz, na kterých najdete kalendář zbývajících akcí pořádaných v roce 2014. Blíží se i seriál cyklojízd Tour de Labe, tentokrát zaměřený mimo jiné na pivovary na Labi a mapování možných bariér na již vybudovaných úsecích Labské cyklotrasy. Nyní je ovšem na řadě účast Labské stezky o. s. na výstavě Regiony ČR, konané od 13. do 14. dubna na Výstavišti Lysá nad Labem a hned týden na to, v neděli 20. dubna, Odemykání Labe a Mrliny.

Fotogalerii z FOR BIKES 2014 si můžete prohlédnout ZDE

Mgr. Jiří KudrnaKontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři