Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

INFOTOUR Premiéra filmu o přípravě HRADUBICKÉ stezky

přidáno dne: 16. 3. 2014

Občanské sdružení Labská stezka se tradičně zúčastnilo veletrhu cestovního ruchu Infotour a cykloturistika 14. a 15. března 2014 v Hradci Králové. Hlavním cílem byla opět propagace Labské cyklotrasy i měst a míst ležících na řece Labi. Velký zájem byl o informace a o stavu jednotlivých úseků cyklotrasy č. 2 a o nově otevřených cyklostezkách na Královéhradecku a Ústecku. Velký ohlas měl opět ATLAS Labské cyklotrasy, který na výše uvedené dotazy dává jednoznačnou odpověď.

Fotogalerii si můžete prohlédnout zde
V pátek 14. 3. na hlavním podiu proběhla premiéra filmu o přípravě stezky Hradec Králové - Pardubice v období 2013-2014, které se zúčastnili i PaedDr. Jindřich Vedlich - náměstek primátora statutárního města Hradce Králové, Ing. Jiří Horák - ředitel SMO Hradubická labská a Pavel Černý - předseda Svazu cyklistiky Královéhradeckého kraje.

Film vznikl na zvukovém podkladu rozhovorů z konference "Labská stezka - od pramene k moři - napříč Evropou - bez bariér" konané loni v Hradci Králové, kterou uspořádala Labská stezka o.s. a Královéhradecký kraj.
Jako doprovodný program konference proběhla hvězdicová jízda "Hradubická Tour de Labe", která měla starty v Hradci Králové a Pardubicích a společný cíl ve Vysoké nad Labem a u nové rozhledny na kopci Milíř.
Film dokumentuje průběh příprav, ilustruje polabskou krajinu a současý průběh cyklotrasy č. 2 po nebezpečné silnici. Ve filmu postupně dostává slovo většina subjektů a aktérů podílejících se na přípravě a výstavbě cyklostezek. Objevují se zde zástupci obcí, měst, magistrátů a krajů.


scénář a režie Ing. arch. Jan Ritter
hlavní kameraman a střih: Libor Kozák
v letech 2013 a 2014
vyrobila Labská stezka o.s. Nymburk
ve studiu Kameraman.cz

Desetiminutový dokument najdete v sekci Fotogalerie a videa zde

Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři