Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

2.7.2013 zpráva o stavu cyklotrasy č.2 z Ústí n.L.

přidáno dne: 2. 7. 2013

Stav cyklostezek podle Labe ve správě města Ústí nad Labem

Město Ústí spravuje úsek z Církvic k rozhraní katastrů Svádov/Valtířov. Zde je cyklostezka v relativně nepoškozeném stavu, poškozeno bylo především svislé dopravní značení a několik lokálních míst, kde je povrch z kaleného štěrku. Toto se týká dvou míst u Sebuzína a Církvic. Zde došlo k částečnému vymletí nejjemnější frakce pojiva, takže jízda po cyklostezce poněkud drncá, ale tyto úseky nejsou dlouhé. Loď „zaparkovaná“ na cyklostezce v Brné už je zpět na vodě. Místa s větším nánosem písku byla již vyčištěna.

Dále za Ústím na Děčín je úsek až k Malému Březnu ve správě obce Velké Březno, ještě dále na Děčín by měla být cyklostezka ve správě Ústeckého kraje, ale odtamtud doposud zprávy nedošly.

V úseku od rozhraní obcí Svádov/Valtířov až za Malé Březno je podle tajemníka obce Velké Březno cyklostezka dobře sjízdná, uklizená, poničeno bylo svislé dopravní značení, zábradlí, lavičky a odpočívadlo u Malého Března. U Nebočad ještě není kus stezky hotový, jezdí se po silnici a protože zde byl nový úsek nejvíce poničen a podemlet, musí se na silnici o něco dříve.


Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři