LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁregionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.INFORMACE NA TEL: 325 533 803, 777 55 66 90 nebo email: info@labskastezka.cz |
Startovní místa a časy TDL handicap + family 2011
So 17. 9. 8:30 |
Slavností start z náměstí T.G.M, Vrchlabí |
15:00 |
Start od pramene Labe + 1380 m.n.m. Výjezd k prameni kolmo, alt.+ bus, lanovka |
16:00 17:00 |
Špindlerův mlýn u obloukového mostu Vrchlabí |
18:00 |
Hostinné – Penzion Techtex |
Ne 18. 9. 8:30 |
Hostinné náměstí |
9:30 |
Nemojov - hospoda |
10:00 |
Les Království - hráz přehrady |
11:30 |
Dvůr Králové - rafting na Labi |
14:00 |
Kuks |
15:00 |
Jaroměř náměstí |
16:00 |
Smiřice zámek |
18:30 |
Hradec Králové, nám. Svobody |
Po 19. 9. |
|
11:00 |
Hradec Králové - Bílá věž |
15:00 |
Apolenka - hipoterapie, jízdy na koních |
18:00 |
Pardubice, Don bosko, (Kosatec) |
Út 20. 9. |
|
13:00 |
Pardubice, Pernštýnské nám. |
15:00 |
Přelouč, Masarykovo nám. |
16:30 |
Břehy u Přelouče Buňkov |
St 21. 9. |
|
8.30 |
Buňkov - Břehy |
9:30 |
Kladruby nad Labem – hřebčín |
10.30 |
Týnec nad Labem, nová marína |
13.30 |
Kolín, Karlovo náměstí |
15:00 |
Velký Osek – Libice n/Cidlinou |
16.00 |
Poděbrady, nám. Jiřího z Poděbrad |
17.00 |
Nymburk, Stará rybárna, hotel NED |
Čt 22. 9. |
|
8:30 |
Nymburk, parking u Labe |
9:30 |
Kostomlaty n/L – zdymadlo Hradištko Otevření Naučné stezky Mydlovarský luh |
10:30 |
Ostrá, Botanicus |
12:00 15:00 16:00 |
Lysá n/L zámek Čelákovice, tvrz Kárané |
17:00 |
Houšťka u Staré Boleslavi, Sport hotel |
Pá 23. 9. |
|
9:00 |
Stará Boleslav, Mariánské nám. |
9:20 |
Brandýs n/Lab |
10:30 |
Kostelec nad Labem |
12:00 |
Mělník |
14:30 |
Račice |
17:00 |
Roudnice n/L. – letiště |
So 24. 9. |
|
8.30 |
Roudnice, Karlovo nám. |
9:30 |
Nučničky u přívozu, přejezd na levy břeh |
12:30 |
Litoměřice |
14:00 |
Velké Žernoseky |
16:30 |
Střekov zdymadlo |
18:00 |
Ústí nad Labem – lanovka na Větruši |
Ne 25. 9. |
|
9:00 |
Ústí nad Labem, Atrium u Magistrátu |
10:00 |
Velké Březno, Tivoli |
12:00 |
Děčín – Kocanda |
13:00 |
Děčín – Rogalo |
15:00 |
Bad Schandau |