Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Diplomy na Ústecku

přidáno dne: 11. 4. 2011

Rozdávali jsme diplomy za odstranění bariéry a výstavby Labské stezky v Ústeckém kraji.
Otevření dokončené cyklostezky č.2 podle řeky Labe v Ústeckém kraji.Zástupci občanského sdružení Labská stezka byli pozvání na 31.března 2011

na otevření první etapy Labské cyklostezky v ústeckém kraji.

Projekt „Labská stezka č. 2 - I. Etapa\", byl podpořený z ROP Severozápad

Jednalo se o otevření dokončených úseků v trase

  • Velké Březno - Malé Březno - Přerov u Těchlovic a
  • Litoměřice - Třeboutice.
Realizace byla zahájena v roce 2010 a projekt byl ukončen k 31. březnu 2011.

Vozíčkář a sledghokejový mistr republiky a reprezentant ČR Zdeněk Šafránek, předal za Labskou stezku o.s. radnímu Bc Radku Vonkovi a Ústeckému kraji DIPLOM za odstranění první bariéry zmapované při jízdě Tour de Labe handicap v září 2010.

Ústecký kraj má již nově postaveno 57 km oddělených bezpečných asfaltových cyklostezek podél řeky Labe a patří mu tím prvenství mezi ostatními kraji.

Eva Černá z o.s. Labská stezka Nymburk proto předala ing. Pavlovi Hajšmanovi diplom za zásluhy o výstavbu Labské stezky.

Své prezentace a projevy přednesli kromě výše jmenovaných ještě Dan Mourek z Nadace Partnerství a Jaroslav Martínek z CDV.

Po přestřižení pásky proběhla první jízda za účasti všech, včetně Zdeňka Šafránka na handbiku. Poté proběhlo neformální setkání v objektu TIVOLI ve Velkém Březně, kde jsme promítli dokumentární film Tour de Labe handicap.

Za Labskou stezku o.s. zapsal Jan Ritter


\ \
Sněmovní 4
118 26 Praha 1Vážená paní poslankyně,

děkujeme za váš dopis a předběžnou možnost podpory projektu Labská stezka od pramene k moři bez bariér a akcím Tour de Labe handicap a TdL family.

Rádi bychom se s vámi sešli a seznámili Vás podrobně s výsledky naší činnosti, a také s našimi projekty i s filmem Tour de Labe handicap.

Naše nejbližší vystoupení na veřejnosti v Praze bude na veletrhu NONHANDICAP, který proběhne od 19. do 21.4. na pražském výstavišti v Holešovicích. Náš stánek bude navazovat na hlavní expozici NRZP a každý den ve 12.00 se bude ve Sjezdovém paláci promítat film Tour de Labe handicap 2010 O MAPOVÁNÍ BARIÉR na Labské stezce. Návazně na filmové projekce uvnitř, na venkovní ploše budeme pořádat zkušební jízdy i závody na handbikách pro zájemce z řad vozíčkářů i ostatních. I zde bychom mohli najít příležitost k setkání, po předchozí domluvě. Další bližší informace o veletrhu, vstupenky a půdorys expozic zašleme v nejbližších dnech.

__________________________________________________________________________________

Hlavní akcí letos bude příprava na mapování bariér z Cuxhavenu od moře do Děčína, Tour de Labe 2011. Dovolujeme si vás tímto pozvat na tuto nebo následující akci.

Od 17. do 25.9. 2011 proběhne: Tour de Labe family aneb Labská stezka pro všechny

Na ní pozveme vedle seniorů, také rodiny s dětmi ale i děti bez rodin nebo bez rodičů ( z Dětských domovů ). Opět se zúčastní tým tělesně postižených sportovců (pokus o rekord - výjezd z Vrchlabí na pramen Labe) ale i nevidomí na dvoukolech a neslyšící. Zkrátka Labská stezka pro všechny a pro ně přípravíme zajímavý program.

Je možné se zúčastnit kterékoliv etapy, itinerář akce se tvoří a je na webu.

Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři