Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Ohlasy na konferenci

Dana Hančová, sdružení Lysá v pohybu, Lysá nad Labem:

Dobrý den pane Ritter,

Chci ještě jednou poděkovat za pozvání na konferenci v Litoměřicích.

Konference v Litoměřicích o Labské stezce byla pro mne velkým a podnětným přínosem. Moje první setkání na odborné úrovni nejenom nadšenců cyklistiky, ale i organizací, které v budování cyklodopravy napomáhají.
Jako milovník a propagátor cyklistiky - začínající „cykloaktivista" a představitel nově vzniklého volebního sdružení Lysá v pohybu, jsem zde měla možnost se seznámit nejenom s lidmi, kteří se této problematice věnují, ale také jsem měla možnost vidět, jak silné je povědomí a nárůst požadavků na cyklistiku v České republice. Že cyklistika není jenom sportem a rekreací, ale že zajímá veřejnost jako alternativní - zdravý a ekologický dopravní způsob současnosti i budoucnosti.
Velkým přínosem z této konference pro mne jsou získané informace o tom, jak tyto projekty realizovat, kde čerpat dotace a na které organizace se obrátit pro potřebné konzultace. Viděla jsem zde prezentaci takových projektů, které mne přesvědčily, že netřeba souhlasit s tím, že u nás v Lysé n/L. to prostě nejde, tak jak se k tomu doposud stavělo současné vedení města, ale nesmíme pochybovat, že řešení lze nalézt a realizovat, když je vůle.
Tato konference mne podpořila v tom, že lze obhajovat potřeby obyvatelstva pro cyklostezky a integraci cyklodopravy po celé naší republice a zvláště v podmínkách našeho Polabí, kde tato doprava má vhodné geografické podmínky a historickou tradici.

Chci také tímto poděkovat panu starostovi Litoměřic, Mgr. Ladislavu Chlupáčovi za poskytnutí prostor v Litoměřickém Hradu, který je po rekonstrukci skvostem architektury dějinné i současné.

Budu se těšit na podobná taková setkání, která podporují budování cyklostezek a cyklodopravy a přinášejí odborné informace ze všech oborů s tím souvisejících.

S pozdravem
Dana Hančová
Lysá nad Labem

Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři