Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Mapy Labské stezky

Do map vkládáme postupně tipy na ubytovací, stravovací zařízení a jiné objekty (turistické zajímavosti atd.). Tímto bychom vám rádi usnadnili cestování po Labské cyklotrase. Prosíme o reakce - podělte se s námi o dojmy z navštívených hotelů, penzionů, kempů nebo občerstvení a restaurací. Ať už prostřednictvím diskuzního fóra nebo e-mailu: info@labskastezka.cz Děkujeme a přejeme Vám hezké zážitky na Labské cyklotrase a rada na závěr. Počítejte se zvýšenou návštěvnosti hotových cyklostezek (140km) o víkendech, hledáte-li klid a relaxaci vyrazte tam mimo špičky. Zatím jde o zaváděcí období. Bezbariérové místa a objekty hodnocené dle metodiky POV jsou v Nymburce a Poděbrdaech. Ostatní údaje jsou převzaté a budeme je aktualizovat.

 © OpenStreetMap contributors | OpenCycleMap | Poloha.net

Opište prosím kód:   code
Vaše jméno:
Titulek:
Text příspěvku:

andre dne: 31.10.2020 (16:09)
hamburg- děčin
mame to projeto hamburg-dečin 810 km,je to dobře značene,v německu jsou ke koupi dvě
mapy, podrobne asi za 20 E,  hodně štěsti
Michal dne: 09.10.2020 (01:54)
kvalita povrchu
Od Pardubic po Melnik je to asi tak pol na pol cesta a teren. Na zaciatku som bol z toho tiez nemilo prekvapeny ale teraz si tieto terenne useky celkom uzivam. Samozrejme je to vhodne len pre krosove a horske bicykle. Odporucam pozerat si trasu na mapa.prahounakole.cz kde vidno aj kvalitu povrchu, cize vidite hned aka cast stezky vedie po cestea aka terenom.
Hanča dne: 06.09.2020 (22:37)
Vyrážíme z Pardubic
Dobrý večer,
ráda bych vyrazila s mládětem ve vozíku na Labskou stezku, má představa je směr na Poděbrady. Jen nevím, jestli je tato část vhodná pro vozík za kolo? Vede stezka mimo silnice pro motorová vozidla? Skutečně nemám žádnou osobní zkušenost a ráda bych byla připravená a né nemile překvapená :-) Cestou bych ráda udělala stopku na ubytování a další den zase vyrazila. 

Moc děkuji za vaše zkušenosti a rady.
Peťula dne: 24.06.2020 (10:48)
Stezka
Ahoj, já osobně doporučuji levý břeh. 
Pepa dne: 22.06.2020 (13:26)
Stezka v Německu
Chceme sjet celou stezku Labe od pramene k moři. Zatím jsme se dostali do Ústí n/L, kde letos navážeme. Má někdo zkušenosti, který břeh Labe je v Německu v úseku Bad Schandau - Torgau lepší? Je to po obou stranách Labe značené stejně... Děkuji
Iva dne: 07.01.2020 (11:13)
Reakce na příspěvek pana Barvínka
Naprosto souhlasím  s příspěvkem pana Barvínka. Máme sjetou Labskou stezku od pramene po Mělník. Letos v létě jsme jeli úsek  z Pardubic do Mělníka. Stručně řečeno "ostuda, ostuda, ostuda".
Některé úseky v tak katastrofálním stavu, že se daly projet jen s obtížemi, pomalu a opatrně. S dětmi bych si na ně vůbec netroufla. Co se týká infrastruktury pro cyklisty a turisty , také velmi mizerné. Málo odpočinkových míst, občerstvovací stanice pouze v okolí jenom některých větších měst. Prostě žádná paráda, nemáme se čím chlubit.
Ludmila dne: 17.08.2019 (05:31)
Kuks - Mělník
Také souhlasím s popisem Labské cyklostezky od pana Barvínka a dalších. Jsem z Mělníka, tak to tam znám... 
Dnes jsem jela z Mělníka vlakem do Jaroměře a dál už jen na kole - na Kuks a zpět: Jaroměř, Hradec, Přelouč (80 km). 
Zítra přespím v Oseku, a v neděli dojedu do Mělníka. 
Souhlasím, že příšerná cesta je z Nymburka na Lysou (cyklostezka měla být hotová letos), tak jsem se rozhodla (po loňské zkušenosti) tuto část cesty přejet vlakem. 
S podivným (ne) značením některých úseků souhlasím. Např. u Pardubic je značená 2 vlevo přes most na Týnec, ale rovně je vede neoznačená moc pěkná stezka. A protože nejsem chlap, tak se raději několikrát zeptám, všichni jsou ochotní poradit. Tento pěkný úsek pak zase naváže na 2 a nemusí se jet městem. 
Je taky potřeba aktualizovat cyklomapu, protože např. z Hradce do Vysoké je nová cyklostezka, a to zde není uvedeno. 
A je pravda, že "Labská stezka" je velmi často a dlouho daleko od Labe... 

Kamila dne: 03.08.2019 (14:58)
Trasa Břehy - Týnec nad Labem
Včera jsme se vrátili z trasy Břehy - Týnec nad Labem a musím říci, že podél Labe se jede asi jen poslední 3 km (celková trasa cca 18 km), jinak je to téměř stále po silnici. Tudíž když jedete s dětmi nic moc trasa.
Musím ale pochválit Marina kemp v Týnci. Pan majitel je velmi ochotný a milý. Není to kemp první třídy, ale je tu čisto, teplá voda a celkem klid. Vlaky sice jezdí, ale není to tak hrozné.
Vladimír Saska dne: 08.07.2019 (09:13)
Kemp Loděnice Ústí nad Labem
Včera jsme se vrátili z naší tradiční akce Dunaj - level Labe 2019, úsek Cidlina - Pirna. O trase se toho dá psát hodně, není to úplně pro silniční speciály, ale celkově výborné. jen chci všechny varovat. Kdo zamýšlí přespat v kempu Loděnice http://cyklokemplodenice.cz/en/, měl by být opravdu, ale opravdu velký fanda vlaků. Je to jako míst stan mezi dvěma kolejemi na nádraží v České Třebové. A navíc je nutno počítat s tím, že si za tento "zážitek" solidně připlatíte jak v restauraci, tak i kempu samotném. Úroveň kempu rozhodně neodpovídá požadované ceně.
Eva dne: 07.07.2019 (18:55)
reakce na p.Barvínka
Jela jsem po stezce od Pardubic za Děčín,přesně jak píšete,trasa do Poděbrad je tak pro horská kola,taková polňačka,navíc špatně značená. Ale zase téměř žádný cyklista,narozdíl od úseku Litoměřice - Děčín.:)

stránka diskuze: 1 2 3 4
Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři