Mapy Labské stezky

Do map vkládáme postupně tipy na ubytovací, stravovací zařízení a jiné objekty (turistické zajímavosti atd.). Tímto bychom vám rádi usnadnili cestování po Labské cyklotrase. Prosíme o reakce - podělte se s námi o dojmy z navštívených hotelů, penzionů, kempů nebo občerstvení a restaurací. Ať už prostřednictvím diskuzního fóra nebo e-mailu: info@labskastezka.cz Děkujeme a přejeme Vám hezké zážitky na Labské cyklotrase a rada na závěr. Počítejte se zvýšenou návštěvnosti hotových cyklostezek (140km) o víkendech, hledáte-li klid a relaxaci vyrazte tam mimo špičky. Zatím jde o zaváděcí období. Bezbariérové místa a objekty hodnocené dle metodiky POV jsou v Nymburce a Poděbrdaech. Ostatní údaje jsou převzaté a budeme je aktualizovat.

 

Královéhradecký kraj© OpenStreetMap contributors | OpenCycleMap | Poloha.net

Opište prosím kód:   code
Vaše jméno:
Titulek:
Text příspěvku:

Hana dne: 08.09.2016 (14:10)
cyklostezka
Dobrý den,
na mapě vidím samé hotely, ale kudy vede značená cyklostezka se mi nějak nedaří najít. Jedná se mi o trasu od pramene Labe ke Kuksu.
Děkuji za pomoc.
Jan Ritter dne: 22.07.2015 (17:32)
Hotel Toscca
Dobrý den,
děkujeme za Váš zájem, být uvedeni na našem webu. Kontakt předávám našim mapařúm a webmastrům. V brzké době vás bude kontaktovat náš zástupce s dalšími možnostmi propagace. S pozdravem
Jan Ritter, Labská stezka.
Jan Ritter, Labská stezka, Nymburk dne: 22.07.2015 (17:22)
mobilní aplikace MAP4TRIP
Vážený Antoníne,
děkujeme za vaše připomínky, jsme si vědomi toho, že mapy na webu, který funguje v nezměněné podobě 6 let mají svá omezení a polepšíme se.
Nicméně stále se nám hlásí subjekty se zájmem o to, aby byli na mapách uvedeni, a také cyklisté a uživetelé, kterým informace dobře slouží někdy v kombinaci s naším atlasem nebo telefonickými informacemi.
VÝZNMANÝ POKROK SE BLÍŽÍ
V nejbližších dnech bude na Google Play ke stažení mobilní mapová aplikace MAP4TRIP, budou i stejnojmenné webové stránky, a posuneme se tím o významný krok dál a vyjdeme vstříc, těm kteří dávají přednost informacím do mobilu.
Hezké dny na Labské stezce,
NAPIŠTE NÁM,
taky na info@labskastezka.cz
JR
Antonín dne: 20.05.2015 (09:12)
Mapa nejde otevřít v celém okně
Dobrý den. Bohužel hledání v mapě na pc je tragické díky malému oknu a nemožnosti ji otevřít přes celou obrazovku. Je možné to umožnit? To samé na mobilu. Sice mapa jde ale je malinkatá a nejde zvětšit. 
Sylva Kuncová dne: 18.12.2014 (21:55)
hotel Toscca
Dobrý den, bohužel není na Vaší mapě zobrazen náš hotel, ačkoliv leží přímo na cyklostesce. Dá se s tím něco udělat?
http://www.hoteltoscca.cz/hotel-19.html
Jan Ritter dne: 21.07.2014 (23:52)
jan.ritter@tiscali.cz
Dobrý den, děkujeme za Vaše připomenut a jsme rádi, že jste se přihlásili.Zájemců je ale více a řešíme tedy zájem o propagaci postupně. Dnes je vše napraveno, příležitostně se u Vás zastavíme. Jan Ritter
Peter dne: 27.06.2014 (22:51)
Ubytování v Ústí nad Labem
Dobrý den, trošku nás mrzí, že náš penzion není na mapě vůbec, přitom pro cyklisty máme nejnižší cenu - 300Kč/noc/osoba na kole. Je možné nás sem přidat? Stejně jako město podporujeme kraj a turistiku, sami na kole jezdíme, sportovce vítáme... nepřijde nám to fér, když zadarmo "ubytujeme" i kola a speciálně dáváme cyklistům slevu.

Více na:
http://penzionkomtesa.cz/labskastezka/
Jan Ritter dne: 11.04.2014 (09:19)
MAPY NA MOBILECH
Bude to asi starším typem Vašeho mobilu, na novějších a výkonějších mobilech "MAPY" chodí bezpečně, včetně odkazů na jednotlivá zařízení.
František Nebojsa dne: 01.03.2014 (13:37)
Nepoužitelné na mobilních zařízení
Dobrý den,

Mapa je nepoužitelná na mobilních zařízení. Shledávám to jako velký nedostatek, protože ubytování většinou hledáte na cestách (v mobilech/tabletech) a naplánovat celou trasu se moc nedá, když nevíte, jak dlouho se kde zdržíte.

Hezký den,
František Nebojsa
stránka diskuze: 1
Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři