Labská stezka propaguje
Podpořili nás
Hledáme spolupracovníky

LABSKÁ STEZKA o.s. HLEDÁ

regionální externí zástupce pro obchodní činnost v koridoru řeky Labe a Mrliny.

INFORMACE NA
TEL: 325 533 803, 777 55 66 90
nebo email: info@labskastezka.cz

Naše fotky na RajčetiKalendář akcí
Pro partnery: přidat akci

Lesy ČR a SO Kersko otevřely NS Bohumila Hrabala a 8 let existence stezky z Nymburka

přidáno dne: 21. 5. 2014

V sobotu 17. května se uskutečnilo Hrabalovo Kersko - tradiční setkání příznivců díla spisovatele Bohumila Hrabala v Lesním ateliéru Kuba. Současně Lesy ČR a Sdružení obcí Kersko slavnostně otevřely naučnou stezku Bohumila Hrabala. O nové naučné stezce v Kersku si můžete více přečíst ZDE

Hrabalova stezka - 2006
Při této příležitosti připomínáme, že se blíží osmé výročí Hrabalovy stezky z Nymburka do Kerska. Letos otevřená naučná stezka v Kerském lese tedy na Hrabalovu stezku z Nymburka volně naváže.
Vyhlášení Hrabalovy stezky dne 9.6. 2006 bylo součástí doprovodného programu dvoudenní konference o "Labské stezce" konané v Lázních Poděbrady.

Slavnostního aktu pokřtění stezky se tehdy zúčastnili mj. Jan Pirk, Josef Zimovčák, Michael Vít, Pavel Benák, Jan Řehounek a zástupci města a vyhlašovatele. Následovalo první projetí Hrabalovy stezky z Nymburka do Kerska a návrat parníkem Král Jiří do Nymburka Poděbrad.

Autorem, havním organizátorem konference i autorem pořadatelem doprovodného programu byl Ing. arch. Jan Ritter z Nymburka, pro POROS Nymburk ve spolupráci se Středočeským krajem, Ministerstvem zdravotnictví a CDV Brno.

Kersko a cyklotrasy č. 2 a č. 0019 vedené podle Labe
Labská cyklotrasa č. 0019 vede po levém břehu z Poděbrad do Nymburka a přes Kersko, Semice, Přerov nad Labem, Čelákovice, Brandýs nad Labem až do Kostelce nad Labem.
Labská cyklotrasa č. 2 vede po pravém břehu přes Ostrou, Káraný, Starou Boleslav. Podrobnosti, povrchy, typy komunikací najdete v atlase Labské cyklotrasy v ČR.

Kontakty
LABSKÁ STEZKA, z.s.

objekt PIN
Za Žoskou 2506, 288 02 Nymburk
tel: +420 325 533 803
e-mail: info@labskastezka.cz
GPS: 50° 12' 1,4'' N, 15° 2' 31,5'' E
Naši partneři

Další naše
partnery naleznete
v sekci Partneři